0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Лајонхарт ЛИОНКЛАВ ХТ 235 70Р Цела Сезона Гума - 235 70Р 107Т Одговара: 2012-Форд Фокус Титаниум, 2017-Хонда Граѓански Спорт Турнеја

Лајонхарт ЛИОНКЛАВ ХТ 235 70Р Цела Сезона Гума - 235 70Р 107Т Одговара: 2012-Форд Фокус Титаниум, 2017-Хонда Граѓански Спорт

DEN 1696.96
Залиха

Пристапност

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Зета Меглиофеатури и Придобивки Од целокупното време влечењесо голема брзина на контрола намалено ниво на бучава на патницитепрегледзета Меглио е перформанси и високи перформанси во зависност од рејтингот на брзината на специфичната големина на гумите цела сезона гума произведена за патнички возила. Зета нуди 500 (повеќе..) Долготраен животен век и супериорни перформанси. Дизајниран за непречено и удобно искуство на патот. Подобрен третман на рамото и круто централно ребро за доследно влечење. Широк спектар на големини на располагање. Гуми Само-Тркало Не Се Вклучени. Одговара : 2005-06 Акура Тл База 2007-08 Акура Тл Тип-С 2012-14 Мерцедес-Бенц Е350 4матик 2021-22 Хјундаи Елантра Н Линија 2012-14 Волво С60 Т6 Р-Дизајн 2010-11 Мерцедес-Бенц Е350 База 2023 Хјундаи Елантра Н Линија Крајна 2015-22 Мерцедес-БЕНЦ КЛА250 4матик 1997-2002 Мерцедес-Бенц Е320 База 2005-06 понтијак гто база 2023 Акура Интегра Елита А-Спецификација 2009 Фолксваген Пасат Комфортлајн 2007 Фолксваген Пасат 3.6 2013 Фолксваген Цц Вр6 4моција Извршен 2010-13 volvo c70 t5 2016 Volvo S60 T5 Натпис Платина 2015 Volvo S60 T6 Платина 2012 volkswagen cc лукс плус 2009-10 Volkswagen Cc Vr6 Спорт 2006 Porsche Cayman S 2002-03 Porsche 911 Gt2 2006-07 Volvo C70 T5 2010-14 фолксваген еос хајлајн И Повеќе - Додадете ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Параметри на производот

Слична стока