0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
LX-ДВАЕСЕТ P235 40R ЛЕТНА ГУМА Одговара: 2014 - Форд Фузија Титаниум, ХОНДА Спогодба ЕКС-Л

LX-ДВАЕСЕТ P235 40R ЛЕТНА ГУМА Одговара: 2014 - Форд Фузија Титаниум, ХОНДА Спогодба ЕКС-Л

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Посилната структура не се деформира под притисок со голема брзина и одржуваната оптимална форма на гумата и овозможува да работи до највисока способност. Опсег на оптоварување : XL.Внатрешната структура НА ЛХ-ДВАЕСЕТ е зајакната. Четирите периферни жлебови и бројните странични жлебови ја растураат водата од под стапалото за да избегнат ситуации со хидропланирање. Одговара : 2017 Хонда Спорт Специјално Издание 2016 Хонда Спогодба Спорт 2019-21 Хонда Спогодба ХИБРИД ЕКС 2012 Хонда Спогодба ХФП 2020-21 Тесла 3 Стандард Плус 2013 Форд Фузија Титаниум Хибрид 2022-23 Тесла 3 Долг Дострел 2015-17 Крајслер 200 Ц 2017-19 Тесла 3 Долг Дострел 2018-19 Тојота Камри Кссе 2022 Хонда Спогодба Хибрид Туринг 2020-21 Нисан Алтима Ср 2018 нисан Алтима СР 2016-18 Фолксваген Пасат Р-Линија 2019 Нисан Алтима Издание Еден 2012-13 Волво С60 Т5 2013 Лексус Гс350 Ф Спорт 2022 Нисан алтима постариот полноќ Издание 2019-20 Лексус Ес350 Ултра Луксузни 2015 Фолксваген Пасат Спорт 2014 фолксваген Пасат сел премиум 2020-22 Фолксваген Пасат Р-Линија 2019 Фолксваген Пасат Се Р-Линија И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите. Блоковите на шарите на рамената ја зголемуваат способноста за свиоци и маневрирање со дополнителните рабови на гризење.Лексани LX-ДВАЕСЕТ КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивки Од целото време влечење подобрена контрола подолго трајно траење на шарата перформанси со голема брзина Преглед Лексани LX-ДВАЕСЕТ е перформанс и високи перформанси, цела сезона гума произведена за патнички возила и Теренци. Големина : 235/40Р19. Бидејќи гумата не се деформира под притисокот на возењето, се спречува неправилно абење на шарата. Трите централни ребра на дизајнот на шарата одржуваат постојан контакт со патот што ја подобрува одговорноста на управувачот и стабилноста на возењето. Сезона : Цела Сезона. Тип На Автомобил : Патник. Гума Раб Не Се Вклучени. Перформанси : Високи Перформанси. Надворешната област на шарите има повеќе странични жлебови за подобрување на влечењето на влажни и зимски временски услови, додека внатрешната област на шарите е помазна за подобрени перформанси на суво време.

Параметри на производот

Слична стока