0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Mastercraft Courser HS Турнеја Турнеја 225 55R 99H SUV КРОСОВЕР Гума

Mastercraft Courser HS Турнеја Турнеја 225 55R 99H SUV КРОСОВЕР Гума

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Mastercraft Courser HSX Турнеја 225/55 R19 99hoverviewdesignedigned за употреба на Теренци, ТУРНЕЈАТА COURSER HSX е гума за турнеи од Mastercraft која им нуди на возачите одговорно ракување и удобно возење. Одликувајќи Се Со Технологија За Контрола На Стабилноста За подобрено ракување во влажни и суви услови, широките канали На Турнејата КУРСЕР ХСХ во рамките на шарата ја евакуираат водата за да го намалат ризикот од хидропланирање за подобар влажен стисок. Дополнително, Технологијата За Контрола На Стабилноста На Турнејата КУРСЕР ХСХ го подобрува ракувањето во влажни и суви услови за солидни перформанси во текот на целата година. Дизајниран за употреба на Теренци. Карактеристики Контрола На Стабилноста Пиење Технологија за подобрено ракување во влажни и суви услови. Широките канали во шарата ја евакуираат водата за да го намалат ризикот од хидропланирање. Технологијата За Контрола На стабилноста Го подобрува ракувањето во влажни и суви услови. Р-технолошката контрола на страничниот ѕид го подобрува одговорот на управувачот. Големина : 225/55Р19. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Параметри на производот

Слична стока