0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Метеоролошка Гума милестар АВ Сите Временски Гуми - 215 60Р 99Ч

Метеоролошка Гума милестар АВ Сите Временски Гуми - 215 60Р 99Ч

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Три Врвни Планински Снегулки сертифицирани благодарение на неговата способност да настапи во тешки снежни услови. Одговара : 2019-20 Нисан Алтима С 2022-23 Фолксваген Таос Комфортлајн 2021-22 Нисан Алтима СЕ 2006-07 Субару Форестер Х Л. Бин Издание 2012-14 Фолксваген Пасат Трендлајн ТДИ 2004 субару форестер Xt 2009-10 Мицубиши Галант Ес 1998-2002 Субару Форестер С 2008 СУБАРУ ФОРЕСТЕР 2. Поддржан од ограничен производител од 40. Пиењето со променлива длабочина и големите засечени странични жлебови овозможуваат евакуација на водата, додека 3д пиењето во блоковите на шарите ја подобрува стабилноста и влечењето за време на лоши услови. Сите големини го носат симболот На Планинската Снегулка Со Три Врвови (3 ПМС*) и се оценети за снежни услови, додека се поддржани СО Ограничена Гаранција ОД 40 КИЛОМЕТРИ. Бин Издание 2003 Субару Форестер ХС 2005 Субару Форестер ХС Л. МЕТЕОРОЛОШКАТА ГАРДА АВ365 ќе ја преживее суровата зима, жешкото лето и ќе обезбеди доверба во возењето во текот на целата година Временската Гума АВ365 е гума за сите временски услови која е наменета за употреба на патнички автомобили како што се купеа, седани, Џипови, Теренци и мини комбиња. Испреплетените периферни блокови обезбедуваат одлична влечна сила и помагаат во стабилноста на насоката, додека аголните засеци на шарата го намалуваат бучавата и го подобруваат целокупниот век на шарата.000 милји гаранција за животниот век на шарата. Изграден СО 3Д шипки и блокови на шарите кои имаат за цел да ја подобрат влечната сила и стабилноста при лоши временски услови.Ја барате вистинската гума за сите временски услови? Па, не гледам подалеку! МЕТЕОРОЛОШКАТА ГАРДА Милестар АВ365 ја вклучува најновата технологија за дизајн на шари, споена со напредно соединение богато со силика.5 Х 2004-08 Мицубиши Галант Де 2016-21 мазда цх-3 Гх 2016-19 Фиат 500х Поп 2013 Фолксваген Буба Комфортлајн 2000 линколн лс база 2023 Нисан Алтима С 2015-17 Фолксваген Буба Трендлајн 2001-02 Линколн Лс лсе 2011-12 Мицубиши Галант Фе 2019 Фолксваген Буба ВОЛФСБУРГ Издание 2000-01 Мазда Мпв Ес 2018 Фолксваген Буба Брег И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ЈА Вашата возило до нашиот додаток за вклопување за проверка.

Параметри на производот

Слична стока