0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ekena Millwork 5 8 W 5 8 H Franklin Endurawall Decorative 3D wallид панел

Ekena Millwork 5 8 W 5 8 H Franklin Endurawall Decorative 3D wallид панел

DEN 415.84
Залиха

Пристапност

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање на wallидови. Нашите панели се издржливи, нудејќи живот на убавина. Со толку многу апликации за дизајн и стилови на модели на располагање, секој декор за дома може да се покачи со овие уникатни, карактеристични панели. За надградба на високо ниво на вашиот простор, лесно е како 1,2,3, едноставно поставете ја шемата за вашиот наменет простор, инсталирајте со градежно лепило и нокти и потоа сликајте. Бидејќи wallидните панели се ПВЦ, тие се водоотпорни и не се лесно забиени. Ставете ги внатре или надвор, само закачете се на која било рамна површина. Совршен и за внатрешни и надворешни и за станбени и комерцијални апликации. Прецизно вклопување, лесен и лесен за сечење значи лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. Создадете 3Д подигнат ефект за помалку. Издржлив ПВЦ што е водоотпорен и не е лесно забиен. Брзо се прицврстува со лепило и нокти.

Параметри на производот

Слична стока