0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Акме Кејли Страничен Стол Во Ткаенина И Античка Бела Боја

Акме Кејли Страничен Стол Во Ткаенина И Античка Бела Боја

DEN 4639.68
Залиха

Пристапност

Страничниот Стол На Кејли е и цврст и елегантен што ги прави овие столови задолжителни за секој дом. Овој прекрасен страничен стол без раце има повеќебојно седиште за ткаенина и перници за грб на издржана античка бела рамка. Акцентирани со тафтување на копчиња и геометриски модели на жлебови овој стол е добредојден додаток на секое седење или трпезарија. Продадени во комплети од два. Стол Без Раце Со Висок Грб. Поместено Седиште И Грб. Отворете Го Потпирачот За Грб. Сплат Стил со Копче Тафтуван. Дрво Трим со Жлеб Работ. Дрво Престилка Седиште.

Параметри на производот

Слична стока