0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Флеш Мебел Џексон Рустикален Антички Орев Индустриски Дрво Јадење Стол

Флеш Мебел Џексон Рустикален Антички Орев Индустриски Дрво Јадење Стол

DEN 10206.72
Залиха

Пристапност

Создадете модерен, во тренд индустриски изглед кога го опремувате вашиот објект со овој комплет од 2 богато обоени дрвени столчиња за јадење. Издржливата дрвена рамка е стабилизирана со лента за поддршка за безгрижно искуство во седење. Пластичните лизгалки на подот помагаат да се заштитат вашите подови и да се обезбеди непречено лизгање. Едноставниот стил на овој стол за ресторани ќе го истакне секој простор во вашиот дом или бизнис. Чаир Бродови Целосно Собрани и Подготвени за Употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 15,25"W x 18" D x 32,5 "H; Големина На Седиштето : 15,25" W x 15,25 "D x 17,5" H; Големина На Грбот : 15"W x 14,75" H.

Параметри на производот

Слична стока