0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Акцелера Омикрон А Т ЛТ 285 75Р Оптоварување Е Слетување НА Сите Теренски Гуми

Акцелера Омикрон А Т ЛТ 285 75Р Оптоварување Е Слетување НА Сите Теренски Гуми

DEN 2512.00
Залиха

Пристапност

Гумата ја одржува својата стабилност дури и за време на свиоци. Сезона : Цела Сезона.Моделот на шарите и соединението за гуми за сите сезони работат заедно за да обезбедат прва стапка на влечење на сите временски услови.Акцелера Омикрон А/КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки Од сите временски услови влечење на целиот терен подобрена контрола на контролата на удобно возење на пат кон самочистење дизајн на шарите Преглед Акцелера Омикрон А/Т е гума за сите терени, цела сезона произведена за Теренци и лесни камиони. Природата за самочистење на шарата одржува чист отпечаток со елиминирање на калта и снегот помеѓу елементите на шарата. Големина : 285/75Р17. Акцелера нуди гаранција за облека од 45. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Гума Раб Не Се Вклучени.000 милји со овој модел. Како резултат на тоа, гумата е во состојба да ги освои сите лабави, меки и нерамни површини на патот и обезбедува побезбедно возење. Истиот дизајн на шарите што одржува чист отпечаток, исто така, исфрла карпи помеѓу елементите на шарата и гарантира побезбедно искуство во возењето. Производот Може Да Варира Од Сликата.Моделот работи добро и на и надвор од патот. Перформанси : Целиот Терен.Омикрон А / Т нуди удобно искуство во возење на пат. Гумата не се ниша за време на погонот и брзо реагира на командите на возачот.

Параметри на производот

Слична стока