0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Декоарт Американа Акрилна Боја, оз., Крајбрежје

Декоарт Американа Акрилна Боја, оз., Крајбрежје

DEN 527.84
Залиха

Пристапност

Без разлика дали започнувате сам проект, создавате уникатни подароци или возите велосипед со различни коефициенти и завршува Оваа високо-Пигментирана Акрилна Боја Американа е идеална за украсно сликарство, домашен декор и општи занаетчиски проекти. Живописната, богата акрилна боја лесно се вклопува со другите во линијата Американа, произведувајќи мазни, кремасти бои кои се сушат до издржлив мат финиш. Трансформирајте различни површини, вклучувајќи дрво, платно, гипс, смоли, папие маше, свеќи, ѕидови, ткаенина, кожа, стиропор, Керамичка бисквит, полимерна глина, хартија, табла за постери, метал и многу повеќе. Декоарт Американа Акрилна Боја, 2 мл., Крајбрежје. На база на вода. Нетоксични. Идеален за уметнички, занаетчиски или самостојни проекти.

Параметри на производот

Слична стока