0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
6. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро од искра, се вклопува во 2000 година- Олдсмобилна интрига

6. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро од искра, се вклопува во 2000 година- Олдсмобилна интрига

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 16 x 6,5, 6 портпари, 5 LUG, шема на завртки од 115мм, сребро од искра. Тоа одговара на вашата интрига од 2000-2002 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 16 x 6,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско легура тркало, Спарл Сребрена, се вклопува во 2000-2002 година Олдсмобилна интрига 16 x 6,5, 6 портпари, 5 лаг, шема на завртки од 115мм, сребро од искра, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Параметри на производот

Слична стока