0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ално Инк Бесконечност Ѕид Монтирани Пешкир Бар

Ално Инк Бесконечност Ѕид Монтирани Пешкир Бар

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Карактеристики : - месинг конструкција. - Бесконечност колекција. - Скриена инсталација. - Модерен стил. Тип На Производ : - Пешкир Бар. Тип На Монтирање : - Монтиран На Ѕид. Примарен Материјал : - Метал. Димензии : Вкупна Висина-Врвот До Дното : -2.75". Вкупна Должина-Од Страна На Страна : -30". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -2.75". Вкупна Тежина На Производот : -1,6 килограми. Куки Решетки Решетки Железнички Шини Прстени Прстени Вајлдон Додатоци Барови Бања Капут Држачи Врата Дома Водовод Хром Никел Полиран Сатен Бар Метал Модерни платина сребро складирање празници, божиќ подарок подароци за девојки МОМЧИЊА QAL1473 Карактеристики месинг изградба. Бесконечност колекција. Скриена инсталација. Модерен стил. Тип На Производ : Пешкир Бар. Тип На Монтирање : Монтиран Ѕид. Примарен Материјал : Метал. Димензии Вкупна Висина-Врвот До Дното : 2.75". Вкупна Должина-Од Страна На Страна : 30". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 2.75". Вкупна Тежина На Производот : 1,6 килограми.

Параметри на производот

Слична стока