0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Теракота Сон Рака Пешкир, Подобро Домови И Градини Дебела И Кадифен Пешкир Колекција

Теракота Сон Рака Пешкир, Подобро Домови И Градини Дебела И Кадифен Пешкир Колекција

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Почестете се со крајна удобност во бањата со Овие Дебели И Кадифени Крпи за Капење од Подобри Домови Возвишени после миење и сушење циклуси; Дополнителна абсорбента и мека; Издржлива конструкција; Ниска влакненца; 100% памучна Машина што може да се пере.

Параметри на производот

Слична стока