0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Љубов Демократско Гласање Избори Шнола За Коса Брош Клип За Коса Барет

Љубов Демократско Гласање Избори Шнола За Коса Брош Клип За Коса Барет

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2 см / 0,8 инчи вкупна должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : Фиба,Облека За Глава : - полирана површина за позлата, не бледнее и ' рѓа долго време.- Фиба Е совршен избор на дневна колокација, ретро стилот Во Европски стил ќе додаде уникатен шарм во вашиот живот. Користете како подарок топер или порибување полнети или како подарок себе. - Исклучителна мала кутија за подароци, нема да гребе.Материјал : Количина На Метален Пакет : 1 х Шнола овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Го Сакам Демократското Гласање Избори Шнола За Коса Брош Клип За Коса Барет.

Параметри на производот

Слична стока