0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Птици Ѕид Налепница Птичји Игротека Детска Соба Винил Налепница Радосни Животни Расадник Декорација-Големина:

Птици Ѕид Налепница Птичји Игротека Детска Соба Винил Налепница Радосни Животни Расадник Декорација-Големина:

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Информации за дизајнот : ве Молиме имајте предвид дека сликата не ја претставува вистинската големина на налепницата и е само пример за тоа како може да изгледа налепницата. Може да се нанесе на повеќето чисти мазни површини, вклучувајќи внатрешни ѕидови, врати, прозорци и други површини од која било спална соба или дневна соба.

Параметри на производот

Слична стока