0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Одеерби Божиќ Пилинг Кошули За Жени Мода Печатење Чистење Блузи Со Џеб Краток Ракав V-Вратот Работна Униформа Бела

Одеерби Божиќ Пилинг Кошули За Жени Мода Печатење Чистење Блузи Со Џеб Краток Ракав V-Вратот Работна Униформа Бела

DEN 159.84
Залиха

Пристапност

Божиќни кошули за жени,Божиќни кошули, Божиќни кошули,Божиќна кошула,Семејни Божиќни кошули,Божиќни Кошули За семејство,Женска Божиќна кошула,Божиќни кошули За жени плус големина,Парови Божиќни кошули,Божиќни кошули за жени, Божиќни подароци За жени,Божиќни подароци За мама,Божиќни подароци За Мама,Божиќни подароци за Жени,Божиќни подароци за девојка,Божиќен Подарок за мама,женски божиќни подароциженски модни врвови со кратки ракави работна униформа џебна Блуза За Печатење Tops Features : 1.It изработен е од квалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина на ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени топсизе Шема Големина : Л Големина. : Големи сад т : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 120см/47.24 "Рамо : 43см/16.93" Ракав : 20см/7.87 "Должина : 73см/28.74" Намалена Божиќ Кошули За Жени Мода Краток Ракав V-Вратот Блузи Работат Униформа Печатење Џеб Блуза Бели. Материјал : Полиестер, 5% Спандекс. Силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред нарачката. Посакувам да имате среќен шопинг време!. Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-15 дена, може да пристигне порано. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

Параметри на производот

Слична стока