0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
-Бол со преклопна домашна чинија

-Бол со преклопна домашна чинија

DEN 298.56
Залиха

Пристапност

Оваа Т-топка со преклопна домашна чинија е совршена за вашиот почетен спортист! Т-топка со преклопна домашна плоча : Домашна плоча со големина на регулатива. Помага во градењето координација на рацете и окото. Совршен за почетници. Лесно се вклопува заедно и заштедува простор за складирање.

Параметри на производот

Слична стока