0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кенсингтон Суретрак Било Која Површина Безжичен Bluetooth Глувчето

Кенсингтон Суретрак Било Која Површина Безжичен Bluetooth Глувчето

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Колку и да е стилски Surretrack Секој Површински Bluetooth Глушец, она што навистина го издвојува е технологијата внатре. Ласерскиот сензор со висока дефиниција му овозможува да следи каде и да работите-дури и на стакло. Што?с повеќе, Глувчето Surretrack се поврзува со Вашиот Ultrabook, Macbook Air или лаптоп без монополизирање на вредна USB порта бидејќи се поврзува преку Bluetooth . За лаптопи без Bluetooth, корисниците можат да се поврзат преку bluetooth 4 dongle (не е вклучен). Ласерски сензор со висока дефиниција работи на која било површина. Bluetooth технологијата се поврзува без да зазема вредна USB порта. Удобната, компактна форма овозможува лесен транспорт. Индикатор за ниска батерија сигнали за спречување на неочекувано исклучување.

Параметри на производот

Слична стока