0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Најдобро фитинг гаќички за памучни памучни гаќички за бикини, 4-пакувања

Најдобро фитинг гаќички за памучни памучни гаќички за бикини, 4-пакувања

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Најдоброто фитинг бикини со пакувања 4 пакувања беа дизајнирани со удобност во умот. Овие гаќички содржат 90 % памук и 10 % спандекс што ги прави дишење, флексибилни и супер меки за да ви обезбедат крајна удобност. Ткаенината покриена со половината и финишот на ногата на ланецот помагаат да се елиминира врзувањето и ви овозможува да се движите слободно и удобно во текот на целиот ден, додека одржувате непречен изглед. Пакет од 4. Цел ден удобност. Машинско миење ладен нежен циклус со меки памук како бои.

Параметри на производот

Слична стока