0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Теравита Малина Суво Грозје Роибос Чај

Теравита Малина Суво Грозје Роибос Чај

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Чај Од Суво Грозје Од малина Роибос Чај Од Малина Суво Грозје Роибос Е прекрасен чај Со Вкус На Роибос Со Малини (Црвено), Суво Грозје (Златно) И Лист Од Малина (Црвено) во кој навистина ќе уживате! Уникатната арома И вкус На Суво Грозје Од Малина е задоволство!Состојки : чај Од Роибос, Малини (Црвено), Суво Грозје (Златно), Лист Од Малина (Црвено) и Природен Вкус На Суво Грозје Од Малина.Теравита е ексклузивна линија на производи со врвен квалитет, природни извори кои ги користат само најдобрите, најчистите и најмоќните состојки пронајдени низ целиот свет. Теравита е обележана со највисоките можни стандарди за чистота, потенција, стабилност и свежина. Сите наши производи се подготвени со највисоки елементи за контрола на квалитетот, од суровини низ целиот производствен процес, до моментот кога шишињата или кесите се запечатени за свежина и се испраќаат до вас. Нашите највисоки можни стандарди се сертифицирани од независни лаборатории и поддржани од нашата лична гаранција.Теравита постои за да се исполнат и да се обезбеди здравјето и благосостојбата на вашето семејство без штетни ефекти или хемикалии и лекови на рецепт. Ние се стремиме да ги направиме сите наши производи достапни и сигурни и постојано бараме пазар за да ја одржиме нашата достапност и да бараме нови начини да ви служиме вам и на оние што ги сакате. Теравита стана доверливо име за домаќинството за многу семејства и може да ви ги донесе и вашите најдобрите хербални додатоци, мешавини, чаеви и зачини кои се на пазарот денес.Теравита е спакувана во контејнери за рециклирање, отпорни на храна, кои можат да се рециклираат.Зооскејп е горд што е ексклузивен дистрибутер На Чаеви Од Теравита, билки и додатоци во Соединетите држави, Канада и ширум светот.. Спакувани во Соединетите држави во сертифициран објект c GMP (тековна Добра Производствена Практика). Нема полнила. Производител : Теравита. Големина : 25 Кесички Чај. Роибос Кесички Чај-Спакувани во пригодна исправена торбичка!.

Параметри на производот

Слична стока