0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Велими Девојки Мери Џејн Ремен За Глуждот Фустан Блок За Чевли Пета Обични Чевли Пумпи За Забава Училиште Елегантен Затворен Пети Беж 7

Велими Девојки Мери Џејн Ремен За Глуждот Фустан Блок За Чевли Пета Обични Чевли Пумпи За Забава Училиште Елегантен Затворен

DEN 640.00
Залиха

Пристапност

УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : нашите чевли Мери Јапеејн се изработени од премиум СТП, овој горен материјал го истакнува стилот на чевлите, тој е уникатен, модерен и удобен со висока јачина и добра флексибилност.

Параметри на производот

Слична стока