0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Колекција на ournoureенски жени Мериан Тру удобност пена се лизга на балетски станови на тркалезни пети

Колекција на ournoureенски жени Мериан Тру удобност пена се лизга на балетски станови на тркалезни пети

DEN 431.68
Залиха

Пристапност

Крајната облека-тема-насекаде, колекцијата Мериан од Гурај. Овој балет стан е детален со тркалезен пети и јазиче на петицата за класичен изглед. Подножјето со удобност од 4 мм TRU ™ Footed создава поддржувач, а плетените ткаенини на ткаенини додаваат модерен допир. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Тип на рамна потпетица : блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Параметри на производот

Слична стока