0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Жените Мода Резервоарот Без Ракави V-Вратот Еднобојна Маица Елек Врвот

Жените Мода Резервоарот Без Ракави V-Вратот Еднобојна Маица Елек Врвот

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Жените Мода Резервоарот Без Ракави V-Вратот Еднобојна Маица Елек Врвот информации За Производот : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење Многу кул за носење,Нов Изглед,Нов дизајн на печатење е многу погоден за излегување. Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Цврста Боја : Секојдневна,Модна Должина : Редовна Сихуета : Вклопување Со Молив : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Врвна Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Должина НА Биста XL 12 16 42 115cm/45.28" 70cm/27.56" Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 еу : 42 Биста : 115см/45.28" Должина : 70см/27.56" Табела Со Големини : Големина : С Сад : 6 Велика британија : 10 Еу : 36 Биста : 97см/38.19" Должина : 64см/25.20"ГОЛЕМИНА : М Сад : 8 Велика британија : 12 еу : 38 биста : 102см/40.16" должина : 66см/25.98"ГОЛЕМИНА : Л 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 107cm/42.13" Должина : 68cm/26.77"Големина : xl сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 115cm/45.28" ДОЛЖИНА : 70cm/27.56"големина : xxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 123cm/48.43" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35" Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали,Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Овој едноставен дизајн е шик и удобен, не можете да погрешите со оваа неверојатна жешка!.

Параметри на производот

Слична стока