0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Аурурален Човек Клиренс За Облека Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блуза

Аурурален Човек Клиренс За Облека Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блузакарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашите омилени, фармерки, итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5 носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Пролет/Aut : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Шорцеви Тип На Ракав : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Мажи Блузи : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73 "Должина : 64см/25.20". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Должина : 66см/25.98". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Должина : 68см/26.77". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 124см/48.82 "Должина : 70см/27.56". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 132см/51.97 "Должина : 72см/28.35". Големина : ХХХЛ Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 140cm/55.12 "Должина : 74cm/29.13" 95%Полиестер, 5%Спандекс. човек облека дозвола под 5$. човек облека дозвола под 10$. мажите маица дозвола продажба. менс краток ракав дозвола кошули.

Параметри на производот

Слична стока