0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
солакол Платно Божиќни Торби За Подароци Популарни Стилови Божиќни Чорапи Божиќни Украси Торби За Подароци Миленичиња Божиќни Слатки Божиќни Торби За Подароци

солакол Платно Божиќни Торби За Подароци Популарни Стилови Божиќни Чорапи Божиќни Украси Торби За Подароци Миленичиња Божиќни

DEN 350.56
Залиха

Пристапност

Популарни Стилови Божиќни Чорапи Божиќни Украси Торби За Подароци Миленичиња Божиќ Карактеристика : Количина : 1pcs Type : божиќни украси.Дебелина : Среден Материјал : Проверете ги димензиите на крпата : 18 см х 14 см најдобрите украси и подароци.Симпатичното кадифено џуџе е традиционалист, совршено за давање празнично расположениетој ќе биде празнична дама на вашата трпезариска маса и декорација на домот.Тие се совршен подарок за денот на Благодарноста и божиќните празнични украси.Совршената големина додава интересни и бои во вашиот дом.Донесете силна божиќна празнична атмосфера во вашето семејство, многу погодна за божиќна декорација.Содржина на пакетот : 1 х Божиќно Порибување симпатичното кадифено џуџе е традиционалист, совршено за давање празнично расположение. Најдобрите украси и подароци. Димензии : 18см х 14см. Материјал : Проверете крпа. Дебелина : Средна. Количина : 1 парчиња Тип : божиќни украси.

Параметри на производот

Слична стока