0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Црвена Топка За Штиклирање Венец Разнобојна 69 Ж

Црвена Топка За Штиклирање Венец Разнобојна 69 Ж

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Класичен, но сепак толку убав, оваа текстилна венец во форма на топка има доза на шарм со едноставно црвено отчукување. Одликувајќи се со ткаенина за ткаење во стилот на твил со допир на каприц, можете да ја исфрлите оваа венец долга 6 метри насекаде за да додадете моментално расположение! Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Облечете ја рамката или скалите на вратата со оваа црвена и кафеава празнична венец. Оваа текстилна венец е совршен додаток на вашата празнична наметка. Оваа разноврсна венец, исто така, изгледа одлично во комбинација со декор на маса за Божиќен центар. Краевите со јамка го направија овој празник венец лесен за користење и лесен за закачување. Оваа венец е со димензии 69 "Л х 1.5" В х 1.5 " Ч.

Параметри на производот

Слична стока