0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Oaktree Плус Големина Градници За Жени Беспрекорен Градник Со Влошки Притисни Нагоре Bralette Елек БЕЗЖИЧЕН 4XL 5XL 6XL

Oaktree Плус Големина Градници За Жени Беспрекорен Градник Со Влошки Притисни Нагоре Bralette Елек БЕЗЖИЧЕН 4XL 5XL 6XL

DEN 342.24
Залиха

Пристапност

Спецификации : . Материјал : Спандекс/Најлон. Тип На Поддршка : Жица Слободен. Тип на ремен : Неприлагодени Ремени. Тип На Затворање : Никој. Стил : Спорт. Декорација : Никој. Тип На Шема : Цврст. Форма На Чаша : Целосна Чаша. Стил На Градник : Поместена. Непристојна Слика : Не. Сексуално Сугестивно : Не. Вклучен пакет : . Едно Парче. .

Параметри на производот

Слична стока