0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Галакси Бенг Адаптер Полнач замена ЗА КС Павилјон 15-N012TU, 15-N018TU, 15-N019TU; КС Павилјон 15-N006AX, 15-N009AX, 15-N012AX; КС Павилјон 15-N048NR, 15-N065NR

Галакси Бенг Адаптер Полнач замена ЗА КС Павилјон 15-N012TU, 15-N018TU, 15-N019TU; КС Павилјон 15-N006AX, 15-N009AX, 15-N012AX;

DEN 207.84
Залиха

Пристапност

Ова е нов Компатибилен Адаптер За Замена На НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Напојување За ПАВИЛЈОН НА КС 15-N012 TU, 15-N018 TU, 15-N019 TU; ПАВИЛЈОН НА КС 15-N006 AX, 15-N009 AX, 15-N012 AX; ПАВИЛЈОН НА КС 15-N048 NR, 15-N065 NR. Вклучува Кабел За Напојување. *Излез : 19.5 V 3.33 A 65 W (исто така компатибилен со 19.5 V 2.31 A); Светски Влезен Напон 100-240 VAC 50/60 Hz *Произведен со најквалитетни материјали и вклучува карактеристики за заштита на лаптопот од неправилен напон, краток спој, внатрешно прегревање. *3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА! - Ова е нова компатибилна замена (не оригинален Производ НА КС). Вклучува Кабел За Напојување. -100% КОМПАТИБИЛНОСТ *Пакетот Вклучува : 1 x AC Адаптер, 1 x Кабел За Напојување.

Параметри на производот

Слична стока