0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ревлон Палета На Сенки За Очи Од Ревлон, Толку Жестока Призматична Шминка За Очи, Ултра Кремаста Пигментирана Во Мешани Мат И Бисерни Завршетоци, тоа е Синхронизаци

Ревлон Палета На Сенки За Очи Од Ревлон, Толку Жестока Призматична Шминка За Очи, Ултра Кремаста Пигментирана Во Мешани Мат

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Некои правила треба да бидат прекршени. Создадете го вашиот најжесток изглед досега со призматични сенки од следното ниво во бои на изјава. Заборавете на мешањето. Овие ултра-кремасти повеќедимензионални бои имаат полиран финиш и високо ниво на бисер за кристално јасни неутрални, модерни зачадени нијанси и светла со висок интензитет. Уште подобро? Нашата суспендирана формула за технологија на гел обезбедува жива текстура и богата боја без последици, а ниту сенките за очи нема да се наборат или размачкаат. Може да се користи влажно или суво. Ултра-кремаста призматична боја со полиран кристален финиш и високо ниво на бисер. Барате мешана сенка за очи? Нашата технологија на суспендиран гел обезбедува жива текстура и богата, пигментирана боја без последици. Неутрални, зачадени нијанси и светла со висок интензитет во мат и треперливи завршетоци што одговараат на боите на вашите очи. Бразда-доказ и дамка-доказ. Достапно во 6 призматични палети кои можат да се користат влажни или суви.

Параметри на производот

Слична стока