0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Тојела Плоштад Монета Чанта Промена Чанта Црна точка долго

Тојела Плоштад Монета Чанта Промена Чанта Црна точка долго

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Информации за производот име : место појас монета торба квадратни алатка торба машки половината торба cowhide Size : 15*11.5 CMColor : Луди Коњ Cowhide Кафеава, Black Material : cowhidesize : 15~7 дена време на испорака : 10 дена (во зависност од количината)пакување листа торба x1 Toyella Плоштад Монета Чанта Промена Чанта Црна 15 1 точка 5см Долг.

Параметри на производот

Слична стока