0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Шишиња Чаши На Клиренс-Чаша За Вода Со Кутија За Чај, Пренослива Чаша За Чај, Пластична Чаша, Вселенска Чаша , Транспарентна Пренослива Чаша, Шишиња За Вода За Пиење ?

Шишиња Чаши На Клиренс-Чаша За Вода Со Кутија За Чај, Пренослива Чаша За Чај, Пластична Чаша, Вселенска Чаша , Транспарентна

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Чаша за вода Со Кутија За Складирање Чај, Пренослива Чаша За Чај, Пластична Чаша, Вселенска Чаша, Проѕирна Пренослива Чаша, Чаша За Вода За Пиење На Студентите : носење кутија х запечатена чаша за вода, удобна кутија треба да се земе навреме Високата убавина И сила го прават патувањето извонредно и извонредно, не инфериорно во однос на животот, а водата за пиење е исто така елегантна Проѕирна мала кутија покријте со-доказ и-доказ кутија со дизајн на капакот, бравата е цврста и не може да се исклучи, а Заптивката Е-Доказ И Доказ Ефикасно Запечатување : Превртена И Отпорна На Истекување Чаша Уста, Превртена И Отпорна На Капе, Лесна За Поставување При Излегување, не се плаши од тресење слободен прашок за мешање без згрутчување, одвојливо мешање без мртви агли, чисто и потемелно мешање силиконската рачка во стилот на телото е Флексибилна, цврста и флексибилна. П-еластичната силиконска рачка ја крева рачката, што го олеснува користењето Задебелениот материјал е цврст, до паѓа и издржлив, со загарантиран квалитет и долготрајна големина на издржливост : 7.5*7.5*19.5 ЦМ / 2.95*2.95*7.67 во убави чаши придружувајте, потсетувајте и охрабрувајте да пиете повеќе вода секој ден. €Широко користени овие слатки модерни чаши се погодни за секоја ситуација, како што се дома, училиште, канцеларија, кафулиња, барови, забава, ресторани, автомобил, училиште и кампување. ●Неверојатни подароци● тие се совршен избор за подароци за секого и уникатниот стаклен комплет е идеален за секој празник Како Што Се Божиќ, Денот на Благодарноста, Годишнината, денот на мајката, роденденскиот подарок или затоплувањето на куќата. Quality пред-продажба и пост-продажба сервис ● Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, добредојдовте да не контактирате преку е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа. ●За ДОЗВОЛА за дозвола под 15 долари-Чаши и Шишиња.

Параметри на производот

Слична стока