0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кинески Топ Кинески Карактер Добредојдовте Назад Честитки Пликови Празно

Кинески Топ Кинески Карактер Добредојдовте Назад Честитки Пликови Празно

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Големина : 14,6 см х 9,8 см / Класификација : Картички За Добредојде Карактеристика : Секоја картичка врежана Со Букви" Добредојде", со мазна мат завршница создава елегантен и стилски изглед. Совршен за нечиј посебен голем ден!Материјал : Висококвалитетен и мазен пакет Хартија количина : 10 картички+10 плик овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Кинески Топ Кинески Карактер Добредојдовте Назад Честитки Пликови Празно.

Параметри на производот

Слична стока