0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Електричен Чистач За Вртење Повеќенаменска Рачна Четка За Чистење Безжични Со Заменливи Глави За Четки Моќ Бања И Кујнски Чистач За Бања Ѕидни Плочки Подна Кујна

Електричен Чистач За Вртење Повеќенаменска Рачна Четка За Чистење Безжични Со Заменливи Глави За Четки Моќ Бања И Кујнски Чистач

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Има 2 режими (380 Вртежи Во МИНУТА Оптоварување : 70 Мин Време На Полнење : 4ч+ Брзина на Ротација : Две Брзини : 200 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА; 300 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Метод На Полнење : Тип Ц Должина На Кабел За Полнење : 29,9"/760 Мм Дренажна Мрежа Материјал За Торба : Полиестер Главен Материјал : Абс Тежина На Производот : 1,1 фунти/0,50 Кг Содржина На Пакетот 1 х Четка од Нерѓосувачки Челик 1 х Аголна Четка 1 х рамна четка 1 x СУНЃЕР ЧЕТКА 1 X подлога за Чистење 1 X кабел за Полнење 1 x Торба За Складирање 1 X Рачен ДИСПЕНЗЕР за АВТО ДЕТЕРГЕНТ : Со Запечатен Резервоар СО Капацитет ОД 65 Ml И автоматско издавање сапун, Бентизмот Електричен Чистач За Вртење Овозможува Чистење Со Една Рака Без рачно СТИСКАЊЕ, што го прави вашето чистење поудобно и заштедува време. ВОДООТПОРЕН И Разноврсен IPX7 : главата На нашиот електричен чистач е водоотпорна ipx7. Секогаш можете да ја најдете најсоодветната четка за чистење на целните места. Идеален за чистење бањи, кујни, плочки и многу повеќе. 2 Чистење На Ефикасноста На Брзината : бентизмот електричен спин чистач работи моќно, благодарение на неговиот мотор со висок вртежен момент.

Параметри на производот

Слична стока