0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
ПЛУС-големина ЕВА САНДАЛИ машки женски водени чевли против лизгање обична плажа цврста вратоврска боја сабо и мазги

ПЛУС-големина ЕВА САНДАЛИ машки женски водени чевли против лизгање обична плажа цврста вратоврска боја сабо и мазги

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Таа е погодна за различни прилики, дневни работни патувања, дома или на одмор. Колку години е погодно за носење луѓе? Дизајнот со рамно дно гарантира дека луѓето од 10-60 години можат да го носат. Префект присутни : можете да го купите и да го носите сами. Исто така, многу е добар избор да му подарите на Вашиот Син, Татко, сопруг или момче пар удобни рамни сандали. Ве молиме Потсетете Ја Нашата Табела За Големина На Чевли за Мажи е наменета само за референца. Големините може да варираат помеѓу брендовите. "●Брзо Враќање На Средствата и Бесплатна Размена е загарантирана 100% најдобра услуга за клиенти : ако сандалите што сте ги добиле не ги исполнуваат вашите очекувања, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро. ●Designономски Дизајн На Подножје За Нозе Кога патувате или пешачите, еластичноста на подножјето може да помогне да се апсорбираат вибрациите од земјата, правејќи да се чувствувате како да одите по облаци. Моден дизајн и Мултифункционален : модниот изглед водоотпорните сандали се совршени за пешачење ,пешачење ,Кампување, Пешачење ,плажа, забава во базен, активни во градината и Повеќе активности на отворено. Земајќи ги овие класични секојдневни сандали, можете да уживате во пешачење,плажа, летна забава и секојдневно носење . Подобрена влечна сила - овој издржлив гумен надворешен ѓон е комерцијално соединение кое обезбедува перформанси и издржливост на трева.

Параметри на производот

Слична стока