0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сандали Жени Облечени Летни Рамни Лак Поддржуваат Ортопедски Слајд Со Широка Ширина Секојдневно Одење Ортотски Флип Апостолки

Сандали Жени Облечени Летни Рамни Лак Поддржуваат Ортопедски Слајд Со Широка Ширина Секојдневно Одење Ортотски Флип Апостолки

DEN 255.84
Залиха

Пристапност

Кожна постава. Средниот џеб со точки обезбедува двоен ефект против лизгање при масажа на стапалата на стапалата. сандали за жени со поддршка за лак сандали за жени сандали со широка ширина за жени големина 12 сандали за жени големина 11 сандали за жени платформа сандали за жени облечени летни потпетици сандали за жени облечени летни секси сандали за жени облечени лето 2023 сандали за жени облечени летни клинови сандали за жени облечени летни платформи сандали за жени облечени летни сандали за жени облечени летни сандали за жени облечени летни бели сандали за жени облечени лето широк ширина премиер. сандали за жени секси рамни сандали за жени секси рамни трендовски сандали за жени секси летна платформа сандали за жени секси трендовски сандали со пеперутки за жени рамни сандали со пеперутки за жени потпетици сандали со пеперутки за жени големина 10 сандали со пеперутки за жени големина 11 сандали со пеперутки за жени облечени сандали со пеперутки за жени големина 6 женски летни сандали 2023 женски сандали дами сандали бохо сандали за жени слатки жени сандали жени сандали чевли жени сандали жени слатки сандали. Топол потсетник, ве молиме изберете ја големината според должината на стапалата. Овие удобни апостолки за жени се олицетворение на совршенството. сандали жени клин широка ширина сандали жени бела блинг темни облечени пета облечени летни рамни рамни потпетици кожни платформи сандали со прерамки со клин жени широка ширина 10 11 поддршка за лак затворен прст удобни слатки облечени клин потпетици излегување големина 12 клин женски сандали за буниони големина 9 широки женски сандали големина 10 кафеава слатка розова под 20 клин бела широка ширина со поддршка за лак женски сандали големина 11 црна затворена пети симпатична темна ниска пета под 20 клин бела широка ширина црни сандали.

Параметри на производот

Слична стока