0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски балетски станови Обична удобност мека свила на рамни чевли, чевли за фустан од пети, чевли за жени широка ширина бела, удобна класична чевли за одење, големин

Женски балетски станови Обична удобност мека свила на рамни чевли, чевли за фустан од пети, чевли за жени широка ширина бела,

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Женски балетски станови Обични удобности меки свила на рамни чевли, чевли за фустан со пети, чевли за жени широка ширина бела, удобна класична чевли за одење, големина 6 100% памук. Увезени. Гума ѓон. Едноставно и елегантно. Дизајниран во САД. Ултра мека постава за најдобра удобност. Удобност и лесна. Квалитетен материјал.

Параметри на производот

Слична стока