0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Урбана Крајна Женска Мишел 2-Насочно Истегнување Две Џебни Панталони За Чистење, Стил 9330

Урбана Крајна Женска Мишел 2-Насочно Истегнување Две Џебни Панталони За Чистење, Стил 9330

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Оваа плетена панталона со појас инспирирана од јога со модерен стил на одблесокот се одликува со нашиот нов прилагоден дизајн на колкот и бутот за чиста силуета што ја комплиментира вашата фигура. Страничните отвори нудат целосен опсег на движење, а задните пикадо обезбедуваат дополнително обликување. Пространи џебови за колкови за складирање. Нашата Крајна Ткаенина За Ткаење Со Ткаенина слична на свила и суптилно истегнување во 2 насоки. Оваа ткаенина што дише дава живописни бои кои последно се мијат после миење. 2 Странични Џебови За Сечење. Странични Отвори за Лесно Движење. Современо Вклопување-Контурирано за да одговара на вашето тело и да ја надополни вашата форма. 19 1/8" Разгорена Нога, Низок Пораст. Јога Половината Панталони. Редовно : 31 "Инсеам, Ситни 29" Инсеам, Висок : 33 1/2" Инсеам.

Параметри на производот

Слична стока