0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
ЕРЛ 900506ЕРЛ Црн Екон-О-Фит Црево Стегач-Мида Пакет

ЕРЛ 900506ЕРЛ Црн Екон-О-Фит Црево Стегач-Мида Пакет

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Стегач за црево екон-О-Фит, Екон-О-Фит Големина 6,Екон-О-Фит И. д. 5/8 инчи., Одговара На Изведба-О-Флекс Еко-О-Фит е оригиналниот елоксиран капак на стегачот на алуминиумското црево. Тоа е изглед облекува секоја инсталација. Специјално дизајнираната внатрешна жлеб на Econ-O-Fit го спречува цревото да виси на стегачот и обезбедува правилно поставување на истрошената стегалка од типот на менувачот во однос на крајот на цревото.; Црна Стегач За Црево Екон-О-Фит. Екон-О-Фит Големина 6. Екон-О-Фит И.Д. 5/8". Одговара На Изведба-О-Флекс И Авто-О-Флекс Црево Големина 6. Црево И.Д. 11/32". Одговара На Линии За Гориво-Нафтени Линии.

Параметри на производот

Слична стока