0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Повторно Произведен Црн Тонер Кертриџ ЗА Q7560A

Повторно Произведен Црн Тонер Кертриџ ЗА Q7560A

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Боја Ласерџет 2700, 2700Н, 3000, 3000ДН, 3000ДТН, 3000Н ( 314А) - Тонер Кертриџ, Црна. Бројот НА делот ОЕМ што оваа ставка го заменува е дел БРОЈ Q7560 A. оваа ставка е брендирана ЗАМЕНА ЗА Q7560 A КОЈА се нуди со значителна заштеда управувана од вредност и која брзо и прецизно се испраќа. Нема да бидете разочарани од купувањето, ние го гарантираме тоа. Приносот на страницата на Овој Црн Тонер Кертриџ ЗА Q7560 A (314 A) е 6.500 страници. Земете Го Овој Црн Тонер Кертриџ ЗА Q7560 A (314 A) уживајте во брзата испорака и ниските цени денес. Боја Ласерски. Црно. Принос на страница : 6.500 страници.

Параметри на производот

Слична стока