0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Замена на VERM Valance компатибилен со 1996 година- предниот долен панел на мердес Бенз и предниот дел од предниот дел

Замена на VERM Valance компатибилен со 1996 година- предниот долен панел на мердес Бенз и предниот дел од предниот дел

DEN 337.28
Залиха

Пристапност

Специфит на производи : Директен Fit Quantity Продадено : Продадено индивидуално, со цел/финиш : Primed Material : Plastic Type : Долни панели на броеви OE Број : 2108850725 Replaces Parts Link Број на линк : MB10951033 Inter Chare Chare Chande Part : 2108850725, MB10951033 Warranty : 1-годишна работа за време Намиќ и уништи го неговиот целосен изглед. Ако барате фабрика, погледнете во голема вредност, изберете валанс за следната работа за поправка. Валентите нудат лесна инсталација и совршено вклопување-сите по цена што е далеку помалку од оригиналната опрема. Феации и придобивки : Лесно се инсталира како директна замена за вашата оригинална валенција. Изменети до фабрички спецификации за инсталација без проблеми, гарантирано.ИГО -Калитет Заврши, лесен за подготвување и Paint Premium, претходно подготвената завршница подготвена за процес на пескарење и рафинирање. Веќе да го обновите вашето возило во како нова состојба. , обезбедување на одлична вклопување и квалитетна завршница. Процесот на производство на Лејн ги задржува трошоците и квалитетни високи. Една година Неограничена гаранција за километража-Валент доаѓа со едногодишна неограничена гаранција за километража за мир на умот. -99 E300 BASE98-99 E320 4 MATIC96-99 E320 BASE97 E420 BASE98-99 E430 BASE Заменува OE Број : 2108850725. Заменува број на делови : MB1095103. Броеви на размени : 2108850725, MB1095103. Се вклопува во избор : 1996-1999 Mercedes-Benz E 320 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Параметри на производот

Слична стока