0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Чуда нација момчиња џогерски панталони, големини 4- & хаски

Чуда нација момчиња џогерски панталони, големини 4- & хаски

DEN 255.04
Залиха

Пристапност

Чувајте го стилски и удобен со чудо џогери на нација со еластизиран половината и отворени џебови за да ги носи неговите задолжителни места насекаде. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 џогери. Fit : Style Jogger. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Страничните и задните џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Faux лета; засилено колено; еластично полите. Панталони за џогирање на момчињата од Wonder Nation.

Параметри на производот

Слична стока