0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Georgeорџ Девојки Georgeорџ Девојки срцеви џебни маици, 2-пакувања, големини 4- & плус

Georgeорџ Девојки Georgeорџ Девојки срцеви џебни маици, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 300.16
Залиха

Пристапност

Gr 2 пакет срце џеб џеб, Georgeорџ Биг Девојки, 2 пакувања. 2 Пакет вклучува : две маички Т-маица, џебна маица : екипаж, џеб во форма на срце на предниот дел, џеб Т- кошула : екипажот на амортизак, се вклопи опуштено, повлечете го стилот . тело 60% памук 40% полиестерски дрес. Земја на потекло Камбоџа. Машина за миење на машината, само белило од хлор кога е потребно, сува суво ниско.

Параметри на производот

Слична стока