0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сафавиех Деца Кетрин Полка Точки Област Килим Или Тркач

Сафавиех Деца Кетрин Полка Точки Област Килим Или Тркач

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Рака Тафтувана Во Кина. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.Колекцијата За Деца SAFAVIEH SFK214 A Рачно Изработена Слонова Коска/Колекцијата НА ПИНК Килим Safavieh cid се одликува со фасцинантни стилови и бои на килими за девојчиња и момчиња од сите возрасти.

Параметри на производот

Слична стока