0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Чуда на нација девојки Училишна униформа Бермуда шорцеви, 2-пакувања, големини 4- & плус

Чуда на нација девојки Училишна униформа Бермуда шорцеви, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Бермудските шорцеви за девојчињата на чудо на Nation Nation доаѓаат во удобен, заштеда на пари со две пакувања и се изработени во удобна, мека ткаенина од Twill Twill, која е отпорна на брчки, смалување и избледување. Совршено за учебната година и пошироко, овие шорцеви ја прават оценката со својот дизајн со четири џеб и прилагодлива половината за совршено вклопување! Само на. Материјал : 58% памук/40% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 шорцеви. Fit : Редовно. Затворање за големини 4-7 : Затворање на кука-и очи со детали за копчето Faux и ZIP мува. Затворање за големини 8-16 : Функционално затворање на копчињата и летање. Ockебови : 2 предни наклони џебови; 2 џебови за заварување. Карактеристики : прилагодлива половината; отпорен на брчки; отпорен на смалување; отпорни на избледени. Училишната униформа на девојчињата, се протега на Твил Бермуда шорцеви од Wonder Nation.

Параметри на производот

Слична стока