0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Божиќен Лак Јазол Шноли Божиќ Деца Клипови За Коса Додатоци За Коса

Божиќен Лак Јазол Шноли Божиќ Деца Клипови За Коса Додатоци За Коса

DEN 151.84
Залиха

Пристапност

Опис. Ова е Фиба за Дизајн на божиќни елементи, изработена од квалитетен материјал, нежна и извонредна, е навистина прекрасен подарок за вашите женски пријатели и семејства. Носењето на овие шноли ќе ве направи помодерни и привлечни. . Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : Крпа. - Големина : 8, 00Х5, 00Х2, 00см/3, 14Х1, 97Х0, 79ин. - Можете да одговарате на различни стилови секој ден, погодни за разновидна облека, бои за коса и фризури, правејќи го вашето мало девојче да се истакнува секој ден. - Погоден за девојчиња, мали деца, деца и тинејџери. Симпатична и декоративна. - Специјалниот изглед и добриот квалитет го прават совршен за родендени, забави, училишни настани, празници итн. - Дизајнот На Моделот На Лак И прекрасна Божиќна тема се многу погодни за Носење За Време На Божиќ. - Произведен со квалитетен материјал, не е лесен за кршење и деформирање, издржлив за употреба. 5 х шноли. Можете да одговарате на различни стилови секој ден, погодни за разновидна облека, бои за коса и фризури, правејќи го вашето мало девојче да се истакнува секој ден. Погоден за девојчиња, мали деца, деца и тинејџери. Симпатична и декоративна. Посебен изглед и добар квалитет го прави совршен за родендени, забави, училишни настани, празници итн. Лакот и прекрасниот дизајн на Божиќната тема се многу погодни за носење За Време На Божиќ. Произведен со квалитетен материјал, не е лесен за кршење и деформирање, издржлив за употреба.

Параметри на производот

Слична стока