0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Детска Божиќна Облека За Глава Цртана Смола Божиќни Клипови За Коса Еластични Врски За Коса

Детска Божиќна Облека За Глава Цртана Смола Божиќни Клипови За Коса Еластични Врски За Коса

DEN 151.84
Залиха

Пристапност

Описр. р. и едноставниот клип за коса со дизајн со цврста боја ќе привлече повеќе внимание. Вашите деца ќе блеснат во толпата кога ги носите тие иглички за коса. Овие клипови за коса може да се применат како украси За забава Во Кристамс, секојдневно носење.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Метал И Смола.р. - Големина : Околу 17х8, 5х8, 5см.р. - Изработен од врвен материјал, издржлив и практичен за долгорочно носење.р. - Добар стисок што лесно се стега и може да ја држи вашата коса . р. - Божиќен дизајн, обезбедете ја неговата практичност кај малите девојчиња.р. - Прекрасен избор за подароци за деца, направете ги попривлечни . р. - Погоден За секакви божиќни тематски забави.Изработени Од врвен материјал, издржлив и практичен за долгорочно носење. Добар стисок што лесно се стега и може да ја држи вашата коса. Божиќен дизајн, обезбедете ја неговата практичност кај малите девојчиња. Прекрасен избор за подароци за деца, направете ги попривлечни. Погоден за секакви божиќни тематски забави.

Параметри на производот

Слична стока