0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Воини-Прошетка-Бандана-22 22

Воини-Прошетка-Бандана-22 22

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Полиестер 22 "х 22" бандана. Направено по нарачка. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Параметри на производот

Слична стока