0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Фурино Само 3-Ниво Вртење-Н-Цевка Крајот Маса, 1-Пакет, Американо Црна

Фурино Само 3-Ниво Вртење-Н-Цевка Крајот Маса, 1-Пакет, Американо Црна

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Фурино Само Серија Нема Алатки нема проблеми полиците и масите ја карактеризираат спокојството на јапонскиот стил на живот во дневната соба. Белата завршена на производот обезбедува чисто и пријатно чувство и се вклопува со секој декор во просторијата. Овие мултифункционални маси и полици погодни за секоја просторија на која и се потребни полици за складирање, дисплеј, ТВ забава или дури и детска соба. Дизајните се едноставни и основни кои се вклопуваат во модерен стилски начин на живот. Оваа серија е изработена од композитно дрво со средна густина Од 12мм Е1, направено од рециклирани материјали од гумени дрвја. Сите материјали се произведени Во Малезија и се во согласност со зелените правила на производство. Нема непријатен мирис, издржлив и материјалот е најстабилен меѓу композитните шуми со средна густина. Едноставен став кон начинот на живот се рефлектира директно на дизајнот На Мебелот Фурино, создавајќи тренд на едноставно природа. Карактеристики 11087 Само 3-Ниво Без Алатки Табела За Завршување На Цевки сите производи се произведуваат и склопуваат 100 проценти Во Малезија 95%-100% рециклирани материјали едноставен стилски дизајн, но функционален и погоден за секоја просторија цврста на рамна површина 5 минути без алатки без проблеми инструкции за нега на склопување : избришете чисто со чиста амортизирана крпа избегнувајте користење груби хемикалии сликите се за илустрација цели спецификации Боја : Американо И Црнодимензија : 13.4" w x 11.5" d x 22.8" hweight : 7.7 lbs - sku : lytc2119 furinno само вртење-n - цевка инженеринг дрво 3-ниво крајот маса во американо црна.

Параметри на производот

Слична стока