0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Филтер за гориво-Компатибилен Со-Daihatsu Карпести 1.6 L 4-Цилиндар 1991

Филтер за гориво-Компатибилен Со-Daihatsu Карпести 1.6 L 4-Цилиндар 1991

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Филтер за гориво - Компатибилен со 1990 - 1992 Даихацу Карпести 1,6 Л 4-Цилиндрични Белешки : Универзален Стил Со Прилагодлив Лулкамедијатип : Целулозни Карактеристики : - Лесна Должносткомпатибилен со или Одговара : - 1990 - 1992 Даихацу Карпести 1,6 Л 4 Цилфити Години : 1990 1991 1992 Преглед Опис На Производот За Да Се Обезбеди правилно Вклопување. 1990 1991 1992. Филтер За Гориво.

Параметри на производот

Слична стока