0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
&Компанија Шема Пост Врзани Прозорец Албум 8 X8 - Мо Флорални, Пк 1, К&Компанија

&Компанија Шема Пост Врзани Прозорец Албум 8 X8 - Мо Флорални, Пк 1, К&Компанија

DEN 319.84
Залиха

Пристапност

К&Компанија Шарена Пост Врзани Прозорец Албум 8х8-Мо Флорални К&Компанија - Шема Пост Врзани Прозорец Албум : Мод Цветни. Идеален албум за одржување на сите ваши страници со белешки, фотографии и многу повеќе! Овој пакет содржи еден албум со врска од 8-1/2х9-3/4х1 инчи со прозорец од 4х4 инчи и десет заштитници на врвни страници за вчитување од 8х8 инчи. Увезени.

Параметри на производот

Слична стока