0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Deniau Flannel Reversible Solid Sherpa Throw Blink - Супер мек, 60 80

Deniau Flannel Reversible Solid Sherpa Throw Blink - Супер мек, 60 80

DEN 639.84
Залиха

Пристапност

Лесен за грижа : Машината што се пее во ладна вода само на нежен или нежен циклус. Ние испорачуваме најмногу модни и функционални дизајнерски ќебе на пазарот, со внимание на детали и највисок квалитет по најприфатлива цена. Реверзибилно ќебе : Нашето фрлање е направено да биде реверзибилно за да одговараат на вашиот личен стил. Micro Plush Sherpa Flapt Chaptte е супер меко и може да ве загрее за време на пролетта, падот и ќе биде совршено ќебе во текот на зимата. Се одликува со убава мекост и елеганција со богато и поканувачко чувство на кадифена кадифон. Исто така, носи шик допир на празничен шарм во фотелја или кауч.

Параметри на производот

Слична стока